Telewizory Smart TV – wybraliśmy najlepsze. TOP 3

Dla każdego z nas najlepszy telewizor musi charakteryzować się doskonałej jakości obrazem, świetnym kontrastem, designem, ale także funkcjami dodatkowymi i Smart TV. Na rynku jest jednak tak wiele modeli, że trudno wybrać ten jeden jedyny. Jeśli interesują Cię telewizory Smart TV i szukasz modelu odpowiedniego dla siebie, poniżej znajdziesz kilka propozycji. Oto nasz TOP 3.

Najlepszy telewizor to dzisiaj nie tylko model generujący doskonałej jakości obraz, ale także telewizor z Wi-Fi. Poprzeczka idzie jednak coraz wyżej, gdyż producenci wciąż oferują nowe modele z nowoczesnymi rozwiązaniami, w dodatku o świetnym designie. Można wybierać spośród wielu producentów, rozmiarów ekranu, funkcji dodatkowych itd. Poniżej przedstawiamy kilka modeli w różnych cenach – oto nasz TOP 3. Może wśród nich jest najlepszy telewizor z Wi-Fi dla Ciebie?

Samsung UE55H8000 – ok. 6000 zł

Zakrzywiony pod odpowiednim kątem telewizor sprawia, że z każdego punktu uczynisz najlepsze miejsce do oglądania. Zakrzywienie sprawia mianowicie, że każdy szczegół na ekranie będzie znajdował się w takiej samej odległości od Ciebie. Głębia i szczegóły obrazu robią wrażenie na tym 55-calowym sprzęcie.

Obecnie to telewizory Smart TV królują na liście sprzedaży. Nic dziwnego, bo oferuje moc możliwości. Poza tym ten świetny telewizor z Wi-Fi wyposażono w funkcję Instant On, więc uruchamia się w mig! Wystarczy, że włączysz odpowiedni przycisk, a po sekundzie możesz cieszyć się rozrywką.

Sony LED KD-55XE7096 – ok. 3300 zł

Dla tych, którzy dysponują znacznie skromniejszym budżetem mamy propozycję od Sony. Telewizor z technologią High Dynamic Range (HDR) ucieszy każdego, kto lubi urządzić sobie wieczór filmowy. W połączeniu z rozdzielczością 4K Ultra HD sprawia, że zachwyci nas wyjątkowa szczegółowość, kontrast oraz kolorystyka.

Ten telewizor z W-Fi pozwoli też oglądać filmy online, przejrzeć pocztę, odczytać dokument czy wysłać wybrane pliki, gdyż może posłużyć nam za ekran. Przekątna 55 cali sprawi, że wszystko będzie świetnie widoczne. Jeśli interesuje się świetny produkt w rozsądnej cenie, weź pod uwagę model Sony.

Philips 43PFS5301/12 – ok. 1500 zł

Niezłym modelem z tych naprawdę tanich propozycji jest zaś Philips 43PFS5301/12. Ten 43-calowy telewizor jest dowodem na to, że telewizory Smart TV nie muszą kosztować fortuny. Przyjemne wieczory spędzone na oglądaniu filmów zapewni nam Standard Full HD. Można cieszyć się naprawdę wyrazistym obrazem w rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Poza tym warto zwrócić uwagę m.in. na Wi-Fi, funkcję optymalizacji ruchu, dobre głośniki i przyjazny system Smart. Łatwo podłączysz telewizor do Internetu i innych urządzeń w domowej sieci, aby bez kabli zamienić mieszkanie w centrum multimedialne!

 

Materiał zewnętrzny

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Kontakt

E-mail: usluga@socialmediaplus.pl

Najnowsze i najciekawsze artykuły o mediach w tym też social mediach, marketingu i wiele wiele więcej. Zapraszamy!