Zepsuty iPhone... Jak sobie z tym poradzić?

​Smartfony to obecnie przedłużenie ręki. Towarzyszą nam w każdej chwili. Okres wakacyjny to czas wyjazdów i sytuacji, w których nasze telefony w szczególności narażone są na uszkodzenia. Upadek, zamoczenie, pęknięcie ekranu, zepsuty mikrofon, głośnik, wyświetlacz i inne usterki to zmora każdego właściciela iPhone'a. Codzienna uwaga czasami niestety nie wystarcza. Co w sytuacji, gdy nasz smartfon uległ awarii?

Serwis, ale tylko autoryzowany

Posiadasz telefon z nagryzionym jabłkiem, który z jakiegoś powodu został uszkodzony? Na szczęście obecnie to nie problem. W każdym dużym mieście funkcjonuje przynajmniej jeden autoryzowany salon, zajmujący się naprawianiem urządzeń. Serwis Apple w Krakowie oferuje pełną gamę usług naprawczych. Nie wiesz, czy Twój telefon nadaje się w ogóle do naprawy? To też nie problem. Wystarczy dostarczyć go do salonu, a specjalnie przeszkoleni fachowcy ocenią stan urządzenia i zaproponują korzystne rozwiązanie. W przypadku urządzeń, które mają rok lub mniej, albo ubezpieczonych, zwykle koszty naprawy pokrywane są przez producenta lub ubezpieczyciela. Dlatego uszkodzony telefon to nie koniec świata i na pewno da się coś z tym zrobić. 

Rozbity ekran

Najpopularniejszą awarią w smartfonach jest rozbity ekran. Wyświetlacz składa się z kilku elementów, dlatego w zależności od tego, które z nich uległy zniszczeniu, ustala się stopień awarii. Wymiana szybki iPhone 12 Pro, jak w przypadku innych sprzętów Apple, powinna odbywać się w autoryzowanym serwisie Apple. Dlaczego warto wybierać wyłącznie autoryzowane salony naprawy? Przeszkolony personel doskonale wie, jak powinna wyglądać naprawa uszkodzonego telefonu. Proces wymiany odbywa się w sterylnych warunkach, a używane części, to oryginalne komponenty. Po wykonanym zabiegu, nowy element objęty jest gwarancją. Jeśli w okolicy miejsca, w którym mieszkasz nie ma żadnego autoryzowanego serwisu, to nic. Istnieje opcja dostarczenia sprzętu kurierem, który po naprawie, wraca do właściciela w ten sam sposób. Naprawa iPhone 12 to skuteczne przywrócenie telefonu do stanu sprzed awarii. Dzięki autoryzowanemu serwisowi w Krakowie, czy innych lokalizacjach, telefon zyskuje drugie życie. Nie trzeba obawiać się, ze będzie z nim coś nie tak. Naprawie podlegają wszystkie uszkodzone elementy. Decydując się na oddanie iPhone'a do serwisu, zwykle nie ma konieczności na dostarczanie całej zawartości pudełka wraz z dowodami zakupu. Wystarczy sam telefon oraz dane kontaktowe właściciela. Istnieje również możliwość naprawienia niektórych usterek "od ręki". Wówczas serwis trwa kilka godzin. 

Zobacz również

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Kontakt

E-mail: usluga@socialmediaplus.pl

Najnowsze i najciekawsze artykuły o mediach w tym też social mediach, marketingu i wiele wiele więcej. Zapraszamy!