Powstał serwis Influencer.pl

Influencer.pl to nowy portal skierowany do wszelkiego rodzaju twórców internetowych. Influencerzy, blogerzy i vlogerzy otrzymują za jego pośrednictwem aktualności ze świata social media, a także dużo porad, od zagadnień prawnych związanych z biznesem internetowym po pozycjonowanie i monetyzację. Właścicielem portalu jest platforma Whitepress.

Portal został podzielony na sekcje: aktualności i wydarzenia, porady (są tu rady dotyczące wszystkich istotnych aspektów twórczości internetowej: promocji, prawa, księgowości, pozycjonowania  i monetyzacji), wywiady z influencerami (co ciekawe są one ilustrowane graficznym portretem, wykonywanym od zera przez grafików portalu a nie zdjęciami) i newsy z social media obejmujące najświeższe informacje i plotki o bloggerach, vloggerach oraz eventach związanych z ich działalnością. Ponadto Influencer.pl umożliwia użytkownikom obserwowanie publikowanych treści za pomocą takich platform jak Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat, a także jest obecny w serwisie LinkedIn. Poprzez nasz portal agencje marketingowe i PR dużo się dowiedzą odnośnie efektywnej i etycznej współpracy z influencerami. Głównym celem portalu jest promowanie pojęcia influencer marketing i nowego modułu na platformie WhitePress.

„Portal www.influencer.pl jest pierwszym tak dużym projektem content marketingowym realizowanym przez naszą firmę” – mówi Paweł Strykowski CEO WhitePress – „jego głównym celem jest edukacja rynku, ale równolegle chcemy zbudować społeczność wokół naszego nowego modułu przeznaczonego dla influencerów i zachęcić ich do rejestracji w naszej platformie pod adresem: https://www.whitepress.pl/influencer”.

Influencer.pl to obecnie już kilkadziesiąt publikacji, porad i wywiadów. Portal pojawił się w sieci na początku lipca, a od tego czasu odnotował ponad 30 000 odwiedzin. Dużą popularnością cieszą się aktualności z życia influencerów, agencji czy wydarzeń, a dzięki możliwości ich filtrowania według popularnych platform (Blogger, YouTube, Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Snapchat) użytkownicy portalu w łatwy sposób mogą odnaleźć to co najbardziej ich interesuje. Zamieszczone na portalu wywiady z bloggerami i vloggerami to z kolei najlepsze źródło wiedzy dla użytkowników na temat pracy influencerów „od kuchni”, co w połączeniu z poradami, które znajdziemy w serwisie, w znaczący sposób może ułatwić zainteresowanym stawianie pierwszych kroków w tej branży. Obecnie redakcję portalu tworzą Patrycja Górecka (jako redaktor naczelna) i Dorota Gryglak (redaktor odpowiadająca za dział aktualności). Oprócz dostarczania codziennej porcji newsów z życia social media, redakcja aktywnie bierze udział w wydarzeniach związanych z działalnością influencerów, czego dowodem jest obecność na tegorocznym festiwalu „See Bloggers”. Relacja z tego wydarzenia, galeria zdjęć oraz wywiady są już dostępne na portalu.

Materiał zewnętrzny partnera

Zobacz również

Komentarze (1)

  1. BeaTa
    www.REACHaBLOGGER.pl

    Najlepszy portal dla blogerów, youtuberów, influencerów to Whitepress

Zostaw komentarz
Kontakt

E-mail: usluga@socialmediaplus.pl

Najnowsze i najciekawsze artykuły o mediach w tym też social mediach, marketingu i wiele wiele więcej. Zapraszamy!